علت بخار نکردن اتو پرس ژانومه

علت بخار نکردن اتو پرس ژانومه-

بخار نکردن اتو پرس ژانومه از جمله مشکلات اتو پرس ژانومه است که تکنسین های متخصص در تعمیر اتو پرس ژانومه در ماندگار تعمیر این مشکل را برطرف می کنند. در این مقاله به چندین دلیل اصلی که این مشکل را به وجود می آورد اشاره می کنیم.

نداشتن آب کافی در بخار نکردن اتو پرس ژانومه

بهتر است قبل از استفاده از اتو پرس، منبع آب اتو پرس را چک نمایید. در صورتی که اب در منبع نباشد و یا کم باشد موجب بخار ندادن اتو پرس ژانومه می شود.

تنظیم درجه حرارت

در اتو پرس ها برای رسیدن به بخار مناسب باید درجه حرارت به درستی تنظیم شده باشد. در صورتی که درجه حرارت به درستی تنظیم نشده باشد دستگاه به حد مناسب درجه حرارت نرسیده و بخار تولید نمی کند.

متصل نبودن منبع آب

در بعضی موارد دیده شده که منبع درست در جای خود قرار نگرفته است که همین عامل موجب بخار نکردن اتو پرس می شود. توصیه می شود بعد از ریختن آب در مخزن، مخزن آب اتو پرس را به شکل صحیح در جای خود قرار دهید.

متصل نبودن منبع آب در بخار ندادن اتو پرس ژانومه-
متصل نبودن منبع آب در بخار ندادن اتو پرس ژانومه-

رسوب گرفتگی در بخار نکردن اتو پرس ژانومه

زمانی که از آب جوشیده و یا آب معمولی در اتو پرس استفاده شود، املاح موجود در آب مانند پتاسیم، کلر و فلوراید موجب آسیب زدن به پمپ و یا گرفتگی شلنگ ها و کف اصلی می شود. در تعمیر اتو پرسی که رسوب گرفته باشد پمپ اتو پرس را سرویس می کنند و شلنگ ها را شستشو و یا تعویض می کنند و ادامه جرم گیری و اسید شویی کفه بالا و تعویض آب بند ها انجام می گردد.

استفاده نکردن از دستگاه

تمامی دستگاه هایی که با بخار سر و کار دارند باید در هفته یکبار استفاده شوند. در غیر این صورت احتمال اینکه شما را نیازمند تعمیر اتو پرس کند، زیاد است. اتو پرس ها هم جزء وسایلی هستند که بخار نقش مهمی در کارکرد آن ها دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code