علت بخار ندادن اتو پرس بایترون

علت بخار ندادن اتو پرس بایترون-

بخار ندادن اتو پرس بایترون از جمله مشکلات اتو پرس بایترون است که تکنسین های متخصص در تعمیر اتو پرس بایترون در ماندگار تعمیر این مشکل را برطرف می کنند. در این مقاله به چندین دلیل اصلی که این مشکل را به وجود می آورد اشاره می کنیم.

تنظیم درجه حرارت در بخار ندادن اتو پرس بایترون

در اتو پرس ها برای رسیدن به بخار مناسب باید درجه حرارت به درستی تنظیم شده باشد. در صورتی که درجه حرارت به درستی تنظیم نشده باشد دستگاه به حد مناسب درجه حرارت نرسیده و بخار تولید نمی کند.

نداشتن آب کافی

بهتر است قبل از استفاده از اتو پرس، منبع آب اتو پرس را چک نمایید. در صورتی که اب در منبع نباشد و یا کم باشد موجب بخار ندادن اتو پرس بایترون می شود.

استفاده نکردن از دستگاه

تمامی دستگاه هایی که با بخار سر و کار دارند باید در هفته یکبار استفاده شوند. اتو پرس ها هم جزء وسایلی هستند که بخار نقش مهمی در کارکرد آن ها دارد.

متصل نبودن منبع آب

در بعضی موارد دیده شده که منبع درست در جای خود قرار نگرفته است که همین عامل موجب بخار نکردن اتو پرس می شود. توصیه می شود بعد از ریختن آب در مخزن، مخزن آب اتو پرس را به شکل صحیح در جای خود قرار دهید.

رسوب گرفتگی در بخار ندادن اتو پرس بایترون

زمانی که از آب جوشیده و یا آب معمولی در اتو پرس استفاده شود، املاح موجود در آب مانند پتاسیم، کلر و فلوراید موجب آسیب زدن به پمپ و یا گرفتگی شلنگ ها و کف اصلی می شود. در تعمیر اتو پرسی که رسوب گرفته باشد پمپ اتو پرس را سرویس می کنند و شلنگ ها را شستشو و یا تعویض می کنند و ادامه جرم گیری و اسید شویی کفه بالا و تعویض آب بند ها انجام می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code