تعمیر چای ساز فلر

چای سازهای فلر در سه مدل سماوری، رو همی و بیس دار ( صفحه دار) می باشند که هر کدام از این مدل ها، ایراد های رایج خود را دارند. از مشکلات رایج در چایساز های فلر می توان به نشتی آب، روشن نشدن و دیر قطع کردن اشاره کرد.
تعمیر چایساز فلر مستقیما در نیک تعمیر توسط تکنسین های متخصص و با تجربه وبا رعایت تمام موارد بهداشتی انجام می گردد.
با توجه به نیاز روزمره به دستگاه چایساز در محیط خانه و یا محل کار، تعمیرات چایساز فلر باید با بالاترین سرعت انجام گیرد. تعمیرکاران در نیک تعمیر با شناخت کامل به تمام قطعات چایساز فلر و مشکلات معمول آن، با بالاترین سرعت و کیفیت، سرویس چایساز فلر شما را انجام می دهند.

تعمیر چای ساز

سرعت در تعمیر

تکنسین های متخصص در نیک تعمیر تجربه کافی در رفع تمام مشکلاتی که ممکن است برای چایساز فلر به وجود آید را دارند واین امر باعث شده است تا با بالاترین سرعت و کیفیت کار خود را انجام دهند.

هزینه مناسب تعمیر

هدف اصلی نیک تعمیر ارائه خدمات با کیفیت و با قیمت بهینه می باشد. کلیه قطعات اصل بوده و بدون واسطه تهیه شده است، به همین علت با مناسب ترین قیمت ارائه می شود. همچنین در قدم اول سعی در تعمیر قطعه معیوب به جای تعویض آن می شود.

ضمانت تعمیر دستگاه

پس از ارائه خدمات در نیک تعمیر، در صورتی که در بازه زمانی 100 روزه بعد از سرویس چایساز فلر، دستگاه دچار مشکل شود، عیب یابی مجدد آن به صورت کاملا رایگان انجام می گردد.

سوالات متداول در تعمیر چایساز فلر

المنت در چایساز وظیفه به نقطه جوش رساندن آب را دارد. زمانی که آب به نقطه جوش می رسد جریان برق باید توسط برد و یا ترموستات دستگاه قطع شود. در صورتی که یکی از این قطعات دچار مشکل شده باشد، المنت به گرم کردن خود ادامه می دهد.

آب دادن چایساز به چندین اتفاق می افتد. ممکن است آب بیش از حد مجاز تعیین شده پر شده باشد و یا اینکه امنت دستگاه دیر قطع شود و آب به جوش آمدن خود ادامه دهد….بیش تر بخوانید

زمانی که المنت از بدنه دستگاه فاصله پیدا کرده موجب صدای زیاد چایساز می شود. نیک تعمیر یه راه حل دیگر در صدادادن چایساز پیشنهاد می کند و آن ایجاد یک لایه نازک رسوب در کف دستگاه می باشد که این امر با مرور زمان به وجود می آید...در ادامه بخوانید

Load More

پاسخ به سوالات تعمیرات چای ساز فلر

سوالات خود را با ما و دیگر مخاطبین سایت به اشتراک گذاشته و جواب سوال خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید.

  • با سلام من چایساز مدل TS303-03 رو دارم ولی متاسفانه دسته ی کتری شکست میخواستم بدونم میتونم یدک کتری رو تهیه کنم؟ یا میتونم جداگانه کتری رو بخرم؟

    • با سلام متاسفانه در حال حاضر موجود نیست ولی پیرکس و المنت باهم باید تعویض شوند به این دلیل که پیرکس و المنت روی هم پرس شده

    • سلام. دلایل زیادی می تواند داشته باشد مثلا برد و یا المنت چای ساز که در تعمیرات چای ساز فلر مشکل بر طرف می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code