تعمیر زود پر دبیلو ام اف

تعمیر زودپز دبلیو ام اف (wmf) در ماندگار تعمیر با دقت بالا و قطعات اصلی انجام می شود، زیرا زودپز ها دستگاه هایی فوق العاده حساس هستند و اگر قطعات غیر اصل در آن ها استفاده شود، موجب انفجار و یا خوب نپختن مواد غذایی می شود.

با توجه به همین موضوع، بعد از تعمیر زود پز wmf (دبلیو ام اف) در ماندگار تعمیر، تست های زیادی به منظور اطمینان از عملکرد درست دستگاه انجام می شود.

مشکلات رایج در زود پز ها مانند انفجار دستگاه، نشت مواد غذایی از دور درب و سوپاپ ها و پخته نشدن مواد غذایی و اشکالات دیگر مستقیما در ماندگار تعمیر انجام می گردد.

تکنسین زودپز در نیک تعمیر، با شناخت کامل نسبت به مشکلات زود پز و استفاده از قطعات با کیفیت، کلیه خدمات تعمیرات زودپز دبلیو ام اف شما را در کوتاه ترین زمان انجام می دهند، به طوری که با استفاده صحیح، دستگاه دیگر دچار مشکل نخواهد شد.

تعمیر زودپز دبیلو ام اف-

سرعت در تعمیر

تکنسین های متخصص در ماندگار تعمیر شناخت کامل به تمام قطعات و تجربه کافی در رفع تمام مشکلاتی که ممکن است برای زود پز دبلیو ام اف به وجود آید را دارند و این امر باعث شده تا با بالاترین سرعت کار خود را انجام دهند.

هزینه مناسب تعمیر

هدف اصلی ماندگار تعمیر ارائه خدمات با کیفیت و با قیمت بهینه می باشد. با توجه به اینکه زودپز با حرارت و فشاربخار در ارتباط است می تواند خطر آفرین شود، لذا قطعات استفاده شده در زود پز دبلیو ام اف ، تمامآ اصل بوده و با مناسب ترین قیمت ارائه می شود.

ضمانت تعمیر دستگاه

پس از ارائه خدمات در ماندگار تعمیر، در صورتی که زودپز دبلیو ام اف در بازه زمانی 100 روزه بعد از تحویل دچار مشکل شود، عیب یابی مجدد به صورت کاملا رایگان انجام می گردد.

سوالات متداول در تعمیر زودپز دبیلو ام اف

بخار زیاد خارج شدن از درب به علت خراب بودن سوپاپ است . در این مشکل سوپاپ جدید با توجه به مدل زودپز جایگزین می شود.

نشتی آب از درب زودپز به علت فابریک نبودن و یا اندازه نبودن واشر اتفاق می افتد. بهتر است از واشر اصل خود زودپز برای جلوگیری از این مشکل استفاده شود.

ممکن است واشر اشتفاده شده در زودپز برای خودش نباشد و یا دفرمه شده باشد. مشکل دار شدن قطعات درب دستگاه هم از عوامل دیگر در چفت نشدن درب زودپز می باشد… بیش تر بخوانید

درست عمل نکردن سوپاپ و یا خرابی واشر زود از اصلی ترین دلایل در نپختن مواد غذایی در زود پز می باشد. در صورت مشاهده هر گونه بخار از دور درب و یا بخار بیش از حد از سوپاپ ها، به هیچ وجه از دستگاه استاده نکنید و به تعمیرگاه مجاز زودپز مراجعه کنید…بیش تر بخوانید

Load More

پاسخ به سوالات تعمیرات زود پز دبلیو ام اف

سوالات خود را با ما و دیگر مخاطبین سایت به اشتراک گذاشته و جواب سوال خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید.

    • سلام. ابتدا اطمینان پیدا کنید که سوپاپ ها پارگی نداشته باشند و بعد از آن سوپاپ ها را با آب داغ شستشو دهید.

  • سلام وقت بخیر زود پز من سوپاپش سوراخ شده میخواستم بپرسم چطوری میتونم داشته باشم

    • سلام.به دلیل شستشوی غیر استاندارد و گذر زمان این اتفاق می افتد که با تعویض قطعه مورد نظر مشکل حل خواهد شد و به حالت اول بر میگردد لطفا با ما تماس بگیرید

  • شما قطعات درب زود پز VMF هم دارید؟دستگیره بالا رو میپیچونم گیره درب باز نمیشه. یک قطعه پلاستیکی زیر داره اون شکسته

    • سلام. لطفا عکس درب زودپز خود را به واتس اپ کنار سایت ارسال کنید تا استعلام لازم گرفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code