تعمیر زودپز

زود پز ها دستگاه هایی فوق العاده حساس هستند زیرا اگر قطعات غیر فابریک در آن ها استفاده شود، موجب انفجار و یا خوب نپختن مواد غذایی می شود. با توجه به همین موضوع، تعمیر زودپز در ماندگار تعمیر با دقت بالا و قطعات اصلی انجام می شود.

بعد از تعمیر زودپز در ماندگار تعمیر، تست های زیادی به منظور اطمینان از عملکرد درست دستگاه انجام می شود.

مشکلات رایج در زود پز ها مانند انفجار دستگاه، نشت مواد غذایی از دور درب و سوپاپ ها و پخته نشدن مواد غذایی و اشکالات دیگر مستقیما در ماندگار تعمیر انجام می گردد.

دستگاه زود پز باایجاد فشار بخار بالایی که در مخزن ایجاد می کند موجب زود پخته شدن مواد غذایی می شود. در صورتی که هر کدام از قطعات دستگاه دچار مشکل شود، در این فرآیند اختلال ایجاد می شود.

تکنسین زودپز در ماندگار تعمیر، با شناخت کامل نسبت به مشکلات زود پز و استفاده از قطعات با کیفیت، کلیه خدمات تعمیرات زودپز شما را در کوتاه ترین زمان انجام می دهند، به طوری که با استفاده صحیح، دستگاه دیگر دچار مشکل نخواهد شد.

تعمیر زودپز-

سرعت در تعمیر

تکنسین های متخصص در ماندگار تعمیر شناخت کامل به تمام قطعات و تجربه کافی در رفع تمام مشکلاتی که ممکن است برای زود پز به وجود آید را دارند و این امر باعث شده تا با بالاترین سرعت کار خود را انجام دهند.

هزینه مناسب تعمیر

هدف اصلی ماندگار تعمیر ارائه خدمات با کیفیت و با قیمت بهینه می باشد. با توجه به اینکه زودپز با حرارت و فشاربخار ر ارتباط است می تواند خطر آفرین شود، لذا قطعات استفاده شده در زود پز، تمامآ اصل بوده و با مناسب ترین قیمت ارائه می شود.

ضمانت تعمیر دستگاه

پس از ارائه خدمات در ماندگار تعمیر، در صورتی که زودپز در بازه زمانی 100 روزه بعد از تحویل دچار مشکل شود، عیب یابی مجدد به صورت کاملا رایگان انجام می گردد.

سوالات متداول در تعمیر زودپز

بخار زیاد خارج شدن از درب به علت خراب بودن سوپاپ است . در این مشکل سوپاپ جدید با توجه به مدل زودپز جایگزین می شود.

نشتی آب از درب زودپز به علت فابریک نبودن و یا اندازه نبودن واشر اتفاق می افتد. بهتر است از واشر اصل خود زودپز برای جلوگیری از این مشکل استفاده شود.

ممکن است واشر اشتفاده شده در زودپز برای خودش نباشد و یا دفرمه شده باشد. مشکل دار شدن قطعات درب دستگاه هم از عوامل دیگر در چفت نشدن درب زودپز می باشد… بیش تر بخوانید

درست عمل نکردن سوپاپ و یا خرابی واشر زود از اصلی ترین دلایل در نپختن مواد غذایی در زود پز می باشد. در صورت مشاهده هر گونه بخار از دور درب و یا بخار بیش از حد از سوپاپ ها، به هیچ وجه از دستگاه استاده نکنید و به تعمیرگاه مجاز زودپز مراجعه کنید…بیش تر بخوانید

Load More

برند های قابل تعمیر زودپز

در ماندگار تعمیر با استفاده از دستگاه های به روز در تست و بررسی برای برندهای زیر توانسته ایم رضایت بیشتری از مشتریانمان را در اختیار داشته باشیم.

پاسخ به سوالات تعمیرات زود پز

سوالات خود را با ما و دیگر مخاطبین سایت به اشتراک گذاشته و جواب سوال خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید.

  • زود پز ما با توجهه به تعویض واشر ها بازم گاز رو تو خودش نگهه نمیداره. امروز که رفتم برای برسی مجدد
    گفتن سوپاپ ها درست عمل میکنه و پیشنهاد دادن یه واشر بزرگتر براش بگیرم که فابریکش نبود
    ممنون میشم راهنماییم کنید 🙏

  • سلام،درب زودپز من بد بسته شده یعنی کامل جانیفتاده ودیگه بازنمیشه هرکاری کردم انگارقفل شده

  • سلام من زود پز جیروتی دارم سوپاپ باید تعویض شود شما سوپاپ جیروتی رو دارید باتشکر

    • سلام لطفا عکس زودپز خود را به شماره واتس اپ کنار سایت ارسال کنید تا کارشناسان منخصص در تعمیر زودپز نظر خود را اعلام کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code