تعمیر زودپز یونیک

تعمیر زودپز یونیک در نیک تعمیر با دقت بالا و قطعات اصلی انجام می شود، زیرا زودپز ها دستگاه هایی فوق العاده حساس هستند و اگر قطعات غیر اصل در آن ها استفاده شود، موجب انفجار و یا خوب نپختن مواد غذایی می شود.

با توجه به همین موضوع، بعد از تعمیر زودپز یونیک در نیک تعمیر، تست های زیادی به منظور اطمینان از عملکرد درست دستگاه انجام می شود.

مشکلات رایج در زود پز ها مانند انفجار دستگاه، نشت مواد غذایی از دور درب، عملکرد نادرست سوپاپ ها و پخته نشدن مواد غذایی، آب دادن از دور درب زودپز و  مشکلات دیگر مستقیما در نیک تعمیر انجام می گردد.

تکنسین زودپز در نیک تعمیر، با شناخت کامل نسبت به مشکلات زودپز و استفاده از قطعات با کیفیت، کلیه خدمات تعمیرات زودپز  شما را در کوتاه ترین زمان انجام می دهند، به طوری که با استفاده صحیح، دستگاه دیگر دچار مشکل نخواهد شد.

تعمیر زودپز یونیک-

سرعت در تعمیر

تکنسین های متخصص در نیک تعمیر شناخت کامل به تمام قطعات و تجربه کافی در رفع تمام مشکلاتی که ممکن است برای زود پز یونیک به وجود آید را دارند و این امر باعث شده تا با بالاترین سرعت کار خود را انجام دهند.

هزینه مناسب تعمیر

هدف اصلی نیک تعمیر ارائه خدمات با کیفیت و با قیمت بهینه می باشد. با توجه به اینکه زودپز با حرارت و فشار بخار در ارتباط است می تواند خطر آفرین شود، لذا قطعات استفاده شده در زود پز یونیک ، تمامآ اصل بوده و با مناسب ترین قیمت ارائه می شود.

ضمانت تعمیر دستگاه

پس از ارائه خدمات در نیک تعمیر، در صورتی که زودپز یونیک در بازه زمانی 100 روزه بعد از تحویل دچار مشکل شود، عیب یابی مجدد به صورت کاملا رایگان انجام می گردد.

سوالات متداول در تعمیر زودپز یونیک

بخار زیاد خارج شدن از درب به علت خراب بودن سوپاپ است . در این مشکل سوپاپ جدید با توجه به مدل زودپز جایگزین می شود.

نشتی آب از درب زودپز به علت فابریک نبودن و یا اندازه نبودن واشر اتفاق می افتد. بهتر است از واشر اصل خود زودپز برای جلوگیری از این مشکل استفاده شود.

ممکن است واشر اشتفاده شده در زودپز برای خودش نباشد و یا دفرمه شده باشد. مشکل دار شدن قطعات درب دستگاه هم از عوامل دیگر در چفت نشدن درب زودپز می باشد… بیش تر بخوانید

درست عمل نکردن سوپاپ و یا خرابی واشر زود از اصلی ترین دلایل در نپختن مواد غذایی در زود پز می باشد. در صورت مشاهده هر گونه بخار از دور درب و یا بخار بیش از حد از سوپاپ ها، به هیچ وجه از دستگاه استاده نکنید و به تعمیرگاه مجاز زودپز مراجعه کنید…بیش تر بخوانید

Load More

پاسخ به سوالات تعمیرات زودپز یونیک

سوالات خود را با ما و دیگر مخاطبین سایت به اشتراک گذاشته و جواب سوال خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code