تعمیر آبسردکن بیم

تعمیر آبسردکن بیم که مشکلاتی مانند نشتی آب داشتن، خوب خنک نکردن، روشن نشدن، کار نکردن آب گرم دستگاه، خروجی نداشتن از آب سرد و یا گرم و سایر ایرادات دیگر، مستقیما در نیک تعمیر انجام می گردد.

 دستگاه آبسردکن به علت استفاده در مکان های پر رفت و آمد مانند مراکز اداری, هتل ها و مجتمع ها به منظور خنک نگه داشتن اب به یکی از لوازم پر کاریرد تبدیل شده است.

 با توجه به موضوع بالا و نیاز روزمره به دستگاه آبسردکن، تعمیرکار آبسردکن بیم در نیک تعمیر، با شناخت کامل نسبت به مشکلات آبسردکن مجیک، در کوتاه ترین زمان تعمیر آبسردکن دستگاه را انجام می دهند، به طوری که با استفاده صحیح، دستگاه دیگر دچار مشکل نخواهد شد.

بعد از تعمیر آبسردکن بیم در نیک تعمیر، تست های زیادی توسط بخش کنترل کیفیت مجموعه به منظور اطمینان از عملکرد درست آبسردکن انجام می شود.

تعمیر آبسردکن بیم-

سرعت در تعمیر

تعمیرکاران آبسردکن بیم متخصص در نیک تعمیر شناخت کامل به تمام قطعات و تجربه کافی در رفع تمام مشکلاتی که ممکن است برای آبسردکن به وجود آید را دارند و این امر باعث شده تا با بالاترین سرعت کار خود را انجام دهند.

هزینه مناسب تعمیر

هدف اصلی نیک تعمیر ارائه خدمات با کیفیت و با قیمت بهینه می باشد. در صورتی که از از قطعات غیر اصل در آبسردکن بیم استفاده گردد، موجب به مشکل خوردن مجدد دستگاه می شود. با توجه به موضوع، قطعات استفاده شده در سرویس آبسردکن بیم در نیک تعمیر اصل بوده و با مناسب ترین قیمت ارائه می شود.

ضمانت تعمیر دستگاه

پس از ارائه خدمات در نیک تعمیر، در صورتی که آبسردکن بیم در بازه زمانی 100 روزه بعد از تحویل دچار مشکل شود، عیب یابی مجدد به صورت کاملا رایگان انجام می گردد. .

سوالات متداول در تعمیر آبسردکن بیم

معیوب شدن کمپرسور دستگاه یکی از دلایل خنک نکردن آبسردکن است.  خرابی در قطعات الکترونیکی دستگاه موجب می شودئ تا ولتاژ لازم برای استارت کمپرسور فراهم نشود.

مشکل در قطعات الکترونیکی دستگاه یکی از علت های روشن نشدن آبسردکن می باشد. خرابی در کابل و یا دو شاخه دستگاه نیز میتواند این مشکل را بوجود آورد.

یکی از شایع ترین علت های نشتی آب از آبسردکن, مشکل در منبع پلاستیکی دستگاه می باشد که با تعویض آن مشکل رفع خواهد شد.دلیل دیگر خرابی منبع استیل آب گرم و یا سرد و یا نشتی از شلنگ و واسته ها باشد….در ادامه بخوانید

Load More

پاسخ به سوالات تعمیرات آبسردکن بیم

سوالات خود را با ما و دیگر مخاطبین سایت به اشتراک گذاشته و جواب سوال خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code