تعمیر پنکه

تعمیر پنکه ایستاده و رومیزی نیاز به تجربه و دانش تخصصی دارد به همین جهت، کلیه خدمات سرویس پنکه به وسیله مهندسین و متخصصان با تجربه در ماندگار تعمیر انجام می گردد.مشکلات رایج پنکه ها مانند دستگاه با زدن کلید روشن نمی شود، پروانه دمنده پنکه سرعت کمی دارد، دستگاه در دورهای بالا دچار لرزش میشود و ایراد های دیگر مستقیما توسط ماندگار تعمیر انجام می گردد.

یکی از وسایلی که امروزه کاربرد بسیاری مخصوصا در فصل گرما دارد، پنکه است. اگرچه در سال‌های اخیر با روی کار آمدن ابزارهای سرمایشی مختلف مانند انواع کولرها، جایگاه پنکه تا حدی کمرنگ‌تر شده‌است، ولی مزایای بی‌شمار پنکه مانند حمل و نقل آسان، مصرف کم انرژی، تولید باد ملایم و سایر موارد باعث شده‌است که بسیاری از مردم از این ابزار در کنار سایر وسایل سرمایشی مدرن استفاده کنند.

متخصصین در ماندگار تعمیر با تجربه کافی و استفاده از قطعات با کیفیت، کلیه خدمات تعمیرات پنکه رومیزی و ایستاده شما را در کوتاه ترین زمان انجام می دهند، به طوری که با استفاده صحیح، دستگاه دیگر دچار مشکل نخواهد شد.

تعمیر پنکه در ماندگار تعمیر-

سرعت در تعمیر

تکنسین های متخصص در ماندگار تعمیر شناخت کامل به تمام قطعات و تجربه کافی در رفع تمام مشکلاتی که ممکن است برای پنکهبه وجود آید را دارند و این امر باعث شده تا با بالاترین سرعت کار خود را انجام دهند.

هزینه مناسب تعمیر

هدف اصلی ماندگار تعمیر ارائه خدمات با کیفیت و با قیمت بهینه می باشد. قطعات استفاده شده در پنکه، تمامآ اصل بوده و با مناسب ترین قیمت ارائه می شود. همچنین در قدم اول سعی در تعمیر قطعه معیوب به جای تعویض آن می شود.

ضمانت تعمیر دستگاه

پس از ارائه خدمات در ماندگار تعمیر، در صورتی که پنکه در بازه زمانی 100 روزه بعد از تحویل دچار مشکل شود، عیب یابی مجدد به صورت کاملا رایگان انجام می گردد.

سوالات متداول در تعمیر پنکه رومیزی و ایستاده

 این موضوع می‌تواند از شکستگی در پروانه پنکه حادث شود که با تعویض پروانه آن قابل رفع است. اگر این مورد نبود احتمال خرابی بوش‌های پنکه محتمل‌تر است. خرابی بوش ‌ها به علت فرسودگی معمولا رخ می‌دهد که با تعویض آن این مسئله برطرف خواهد شد.

علت آن می‌تواند از ضعیف بودن برق منطقه شما باشدبرای آزمایش این مسئله کافی است در ساعات مختلف و در چند روز این مسئله را آزمایش کنید. اگر دور پروانه پنکه در برخی ساعات درست بود، پس همین مسئله عامل اصلی اشکال در پنکه شما است، ولی اگر همچنان این مسئله ادامه‌دار شد احتمال دارد موتور پنکه شما نیم‌سوز شده باشد. معمولا در این حالت موتور قابل تعمیر بوده و با تعویض استاتور مشکل رفع و از سوختن کامل موتور جلوگیری خواهد شد.

 

 ابتدا از درست بودن پریز برق مورد استفاده خود مطمئن شوید. باز کردن و مشاهده اتصال کابل‌های برق با سر دوشاخه و اتصال آن به مدار داخلی پنکه می‌تواند راهگشا باشد. صفحه کلید پنکه دچار ایراد الکتریکی یا مکانیکی شده باشد. در زمانی که پنکه را از برق کشیده‌اید، کلیدها و نحوه اتصالشان را در مدار پنکه بررسی کنید.

اگر در زمان فشردن کلید پنکه فیوز قطع می‌شود، نشان‌دهنده اتصالی مهم در بخش مداری یا موتوری پنکه است. شاید با باز کردن پنکه و بررسی مدار بتوانید این اتصالی را بیابید و رفع کنید.

گاهی اوقات این مسئله به موتور پنکه بر می‌گردد، بنابراین اگر در ظاهر موتور و سیم‌های متصل شده ایرادی مشاهده کردید، احتمال سوختگی موتور زیاد است. .

Load More

برند های قابل تعمیر پنکه در ماندگار تعمیر

در ماندگار تعمیر با استفاده از دستگاه های به روز در تست و بررسی برای برندهای زیر توانسته ایم رضایت بیشتری از مشتریانمان را در اختیار داشته باشیم.

تعمیر پنکه هاردستون

تعمیر پنکه مایدیا

تعمیر پنکه گوسونیک

تعمیر پنکه سانی

پاسخ به سوالات تعمیر پنکه استاده و رومیزی

سوالات خود را با ما و دیگر مخاطبین سایت به اشتراک گذاشته و جواب سوال خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code