اتو پرس چگونه کار می کند؟

اتو پرس چگونه کار می کند

اتو پرس چگونه کار می کند ؟ | قصد خرید اتوی مناسب را دارید اما نمی دانید اتوی مناسب کدام است؟ اتو، وسیله ای کاربردی برای راحت شدن از شر چین و چروک لباسهاست. اما به همان اندازه که کاربردی است، اتو زدن کاری زمانبر و خسته کننده است.

خوشبختانه، با ظهور اتو بخار پرسی، این مشکلات اتوی بخار معمولی تا حد زیادی حل شده¬اند. چرا که حرکت دادن اتوی بخار معمولی روی لباس زمان زیادی طول می¬کشد. در این مقاله به اتوی پرسی و مزایای اتو پرس و معایب آن نسبت به اتوی بخار خواهیم پرداخت.

نحوه عملکرد اتوی پرسی

اتوی پرسی با استفاده از ادغام بخاری که با استفاده از هوا یا خلا ایجاد شده است و فشار بالایی که بر روی لباس اعمال می شود، چین و چروک ها را از بین می برد. در این اتو، گرمای ناشی از بخار، لباس را زودتر خشک می کند تا شکل خود را به همان حالت حفظ کند. در ادامه، خلا یا هوا باعث حذف بخار از لباس شده و خشک شدن را تسریع می کند. در این اتوها معمولا فشار از کفه بالا اعمال می شود و بخار از کفه پایینی آزاد میشود.

مزایای اتو پرسی نسبت به اتو بخار

اتوی پرسی، سطح صاف و بزرگی دارد که اجازه زدودن چین و چروک لباسها را براحتی و به طور کامل فراهم می کند. مانند اتوی بخار، تنظیماتی دارند که بسته به نوع پارچه می توانید آن را مطابق با نیاز خود تنظیم کنید. اتوی پرسی وزن سنگینی دارد اما به کوچکی یک میز اتو است. برای اطمینان از اینکه لباس نسوزد، ویژگی های ایمنی بالایی نظیر خاموش کن خودکار و هشدار اتمام زمان مناسب برای برداشتن لباس از زیر اتو دارد.

در مقایسه با اتوی بخار معمولی، اتوی پرسی آب بیشتری در خود نگه می دارد و به این ترتیب این امکان را فراهم می آورد که لباس های بیشتری را بدون پر کردن دوباره مخزن، اتو بزنید.

برای کار با این اتو باید لباستان را روی صفحه اتو قرار داده و فشار دهید، به این ترتیب، اتو زدن لباس های نامتقارن در این نوع اتو، دشوار خواهد بود چرا که قابلیت حرکت اتو در نقاط نامتقارن وجود ندارد. در مقابل، درمورد لباس های متقارن مانند شلوار، اتو زدن کاری بسیار ساده و سریع محسوب می شود. همچنین برای اتوی زدن پارچه های بزرگ مانند پرده، بهترین گزینه هستند و باعث صرفه جویی زیادی در زمان می شوند.

یکی از معایب اتوی پرس نسبت به اتوی بخار، قیمت بالاتر آن است که باعث می شود افراد کمتری به سراغ خرید آن بروند. اما لازم است بدانید با توجه به زمان کوتاهتر اتو زدن با اتوی پرس و نیز قدرت بالاتر آن، اتوی پرسی در دراز مدت صرفه جویی در هزینه های شما خواهد بود.

اتو بخار پرسی ابزاری عالی است که شما را از بردن لباس ها به اتوشویی بی نیاز می کند. این اتو برای انواع پارچه ها و حتی پارچه های بسیار لطیف مناسب است. در یک کلام، اتوی پرسی بهترین گزینه برای شماست اگر می خواهید پول کمتری برای خشکشویی بپردازید اما همچنان نتایج عالی بدست آورید.

ماندگار تعمیر متخصص در تعمیر اتو پرسی و سایر لوازم خانگی است، چنانچه به مشکلی برخورد کردید سریعا با ما تماس بگیرید.

One Thought on “اتو پرس چگونه کار می کند؟”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code