عیب یابی بخار شوی کارچر sc3

عیب یابی بخارشوی کارچر sc3-

عیب یابی بخار شوی کارچر sc3 | بخار شوی کارچر sc3 از سری مدل های بخارشوی کارچر است که دارای دو ویژگی منحصر به فرد می باشد.

1- فیلتر سخت گیر آب که وظیفه گرفتن عناصر محلول در آب را دارد.

2- به دلیل شکل خاص المنت آب را با سرعت بیش تری به جوش می آورد.

اما این دستگاه به دلیل داشتن  سنسور ها، پمپ و برد الکترونیکی و سایر اجزاء، شرایط استفاده خاصی را دارد که در صورت رعایت نکردن آنها به عیب یابی بخار شوی کارچر sc3 نیاز پیدا میکنید. از مشکلات رایج این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد

یب یابی و سرویس بخارشوی کارچر sc3-

عیب یابی بخار شوی کارچر sc3 که چراغ نداشتن آب آن چشمک می زند

در بعضی موارد با وجود داشتن آب مخزن آب سرد دستگاه چراغ نداشتن آب دستگاه روشن می شود حتی با وجود اضافه کردن آب در دستگاه با این مشکل تکرار خواهد شد. این مشکل ممکن است به جا نخوردن درست فیلتر ایجاد شود که با نصب درست آن مشکل حل خواهد شد. مشکل خوردن برد الکترونیکی و سایر بخش ها نیز ممکن است در این مشکل نقش داشته باشد که نیاز به تعمیر بخارشوی کارچر می باشد.

چشمک زدن چراغ فیلتر بخار شوی کارچر sc3

ارور فیلتر یا چشمک زدن چراغ آن زمانی اتفاق می افتد که فیلتر دستگاه دچار مشکل شده باشد. در عیب یابی بخار شوی کارچر sc3 فیلتر را از جای خود در می آوردند و چند ثانیه زیر آب نگه می دارند و سپس در جای خود به درستی قرار می دهند. احتمال زیاد مشکل حل می شود اگر نشد دکمه ریستارت زیر چراغ فیلتر را 10 ثانیه نگه دارید و اگر باز مجدد مشکل حل نشد در نهایت فیلتر را تعویض کنید.

صدا دادن و داغ شدن بدنه دستگاه

در بعضی از مواقع با وجود پر بودن آب مخزن و درست جا خوردن فیلتر دستگاه هیچ گونه بخاری و پمپ دستگاه بدون هیچ مکش آبی شروع به کار کردن می کند که باعث ایجاد صدای ناهنجار ( غیر طبیعی ) می کند.این مشکل فقط باید به دست تکنسین های متخصص عیب یابی شود و بهتر هیچ گونه اقدام خاصی از جمله ریختن مواد جرم گیر و شوینده و یا سرکه انجام نگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code